Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Konto tanie i mobilne

15 września 2016 | Moje pieniądze
Atrakcyjne konta dla studentów
źródło: Rzeczpospolita
Atrakcyjne konta dla studentów
źródło: 123RF

Banki | Najatrakcyjniejsze na rynku oferty dla studentów

Ewa bednarz

Zaledwie kilka banków ma specjalne konta dla studentów. I oferty te wcale nie muszą być najlepsze dla młodego człowieka, dla którego liczy się przede wszystkim mobilność i niskie koszty. Wybór jest dużo większy.

PKO BP pochwalił się niedawno, że 18 proc. ankietowanych młodych klientów ma konto właśnie w tej instytucji. Dla osób w wieku od 18 do 26 lat przeznaczone jest bezpłatne PKO Konto dla Młodych z serwisem bankowości internetowej iPKO dostępnym również przez smartfony. Klienci mogą też korzystać z darmowych wypłat z bankomatów w Polsce i na świecie oraz z aplikacji mobilnej IKO.

Promocja z premią

Specjalną ofertę dla młodych ludzi w tym samym przedziale wiekowym ma Bank Millennium. W pełni mobilne Konto 360° Student jest darmowe. Nie płaci się też za przelewy. Żeby być zwolnionym z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za podejmowanie gotówki z bankomatów, trzeba mieć zaksięgowaną w danym miesiącu co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem. Bank...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10549

Wydanie: 10549

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament