Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Słaba seria przerwana

15 września 2016 | Ekonomia
Obroty dla szerokiego WIG wyniosły skromne 500 mln zł, z czego 65 proc.  przypadało na spółki z WIG20. Najchętniej  handlowano papierami JSW, KGHM i PKO BP.
źródło: Rzeczpospolita
Obroty dla szerokiego WIG wyniosły skromne 500 mln zł, z czego 65 proc. przypadało na spółki z WIG20. Najchętniej handlowano papierami JSW, KGHM i PKO BP.

Giełda | Przez większą część dnia żadna ze stron nie potrafiła zdobyć przewagi. Popyt uaktywnił się na ostatniej prostej. Kamil MAjcher

Po czterech spadkowych sesjach z rzędu na WIG20 środa przyniosła wreszcie chwilę oddechu. Na otwarciu notowań indeks grupujący największe warszawskie spółki rósł o 0,19 proc. Przez kolejne pięć godzin przeciąganie liny trwało w najlepsze, a żadne ze stron nie potrafiła zdobyć wyraźnej przewagi. Obóz byków udany atak rozpoczął dopiero na trzy godziny przed końcem notowań....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10549

Wydanie: 10549

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament