Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE
POPRZEDNI ARTYKUŁ Z WYDANIA NASTĘPNY ARTYKUŁ Z WYDANIA

Zielony rower, to szansa także dla firm

20 lutego 2017 | Życie Rzeszowa i Podkarpacia | Danuta Walewska
źródło: 123RF

Podkarpacie, zachęcone dobrymi wynikami promocji turystyki, rusza z nowymi projektami. Jednym z nich jest Green Velo, który teraz rusza pełną parą.

Wyznaczona została trasa, która przebiega przez pięć województw wschodniej Polski – podkarpackie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie i świętokrzyskie. Jest już w pełni przygotowana i praktycznie można już nią jeździć od 2016 roku. I widać, że jest zainteresowanie. Na rowerowych szlakach widać pasjonatów nawet zimą, ale sezon na dobre zacznie się od majowego weekendy i potrwa do końca września.

– Informacje o zainteresowaniu mamy od naszych partnerów, miejsc przyjaznych rowerzystom – hoteli, stanic, restauracji, operatorów parkingów bądź wreszcie wypożyczalni rowerów – mówi Kinga Aleksandrowicz-Kostępska z Departamentu Promocji i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Od lutego 2017 ruszył kolejny nabór chętnych do udziału w tym projekcie Green Velo. – Chodzi nam o to, żeby w naszym województwie zaczęła się rozwijać mikroprzedsiębiorczość. Projekt jest trafiony, bo zainteresowanie jest...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
POPRZEDNI ARTYKUŁ Z WYDANIA NASTĘPNY ARTYKUŁ Z WYDANIA
Wydanie: 10680

Wydanie: 10680

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament