Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Azerbejdżan zaprasza na niezapomnianą przygodę

31 marca 2020 | Dodatki Jednodniowe
Dworzec królewski. Miasto Szeki, XVIII wiek
źródło: Rzeczpospolita
Dworzec królewski. Miasto Szeki, XVIII wiek
Lahicz – miasto tradycyjnej etnografii, VII wiek
źródło: Rzeczpospolita
Lahicz – miasto tradycyjnej etnografii, VII wiek
Grand-Prix Azerbejdżanu jest uważany za jeden z najchętniej  oglądalnych wyścigów Formuły 1 organizowanych na torach miejskich.  Formuła 1 to doskonała okazja do odwiedzenia i poznania starożytnej stolicy Azerbejdżanu.
źródło: Rzeczpospolita
Grand-Prix Azerbejdżanu jest uważany za jeden z najchętniej oglądalnych wyścigów Formuły 1 organizowanych na torach miejskich. Formuła 1 to doskonała okazja do odwiedzenia i poznania starożytnej stolicy Azerbejdżanu.

Azerbejdżan to kraj niezwykłych odkryć, harmonijnie łączący elementy kultury Wschodu i Zachodu. Oferuje on podróżującym różnorodne szlaki turystyczne, na których każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy jest to poznanie historycznego dziedzictwa Azerbejdżanu, czy też rozrywka w ośrodkach narciarskich Wielkiego Kaukazu. Bez względu na to, co wybierzesz, przygotuj się na arcydzieła architektury, zapierające dech w piersiach krajobrazy, niezrównaną gościnność i kosztowanie wykwintnej kuchni narodowej. Azerbejdżan jest gotowy spełnić wszelkie oczekiwania turystów, którzy przybędą po prawdziwe i niezapomniane wrażenia.

Azerbejdżan to kraj o bogatej kulturze. Łatwo jest spędzić trzy dni na zwiedzaniu samego tylko Baku, ponieważ to miasto przypomina skansen, w którym zabytki i nowoczesna architektura zaskakująco kontrastują ze sobą.

Azerbejdżan oferuje turystom wiele atrakcji niezależnie od pory roku. W kraju występuje 9 rodzajów klimatu, więc bez względu na pogodę zawsze znajdziesz ciekawe zajęcie. Turystów, którzy chcą zobaczyć piękne krajobrazy wita bujna zieleń w górach i lasach, a miłośnicy słonecznych piaszczystych plaż mogą korzystać z kurortów nad Morzem Kaspijskim.

Baku – miasto nowoczesnej architektury

Ulubionym miejscem...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11622

Wydanie: 11622

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament