Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Obiecujące duże spółki

12 kwietnia 2012 | Moje Pieniądze | kinga żelazek
Wyniki trzyletnie są całkiem korzystne
źródło: Rzeczpospolita
Wyniki trzyletnie są całkiem korzystne

Kursy akcji z WIG20 w najbliższych miesiącach mogą szybciej rosnąć

Zdaniem części analityków akcje dużych spółek mają spore szanse na wzrost kursów w najbliższych miesiącach. Eksperci liczą na powrót na nasz rynek inwestorów zagranicznych, którzy preferują płynne spółki o największej kapitalizacji. A kursy tych spółek wciąż znajdują się na atrakcyjnych poziomach. Za inwestowaniem na naszym rynku przemawia również dobra kondycja polskiej gospodarki oraz wypłata przez spółki sowitych dywidend za 2011 r.

Na rynku jest wiele funduszy, które w swoich portfelach mają dużo akcji spółek wchodzących w skład WIG20. Można do nich zaliczyć: Copernicus Akcji, KBC Portfel Akcyjny, Amplico Akcji, Millennium Akcji czy SKOK Akcji. Niektóre z nich, np. Investors Akcji Dużych Spółek czy Axa Akcji Big Players już poprzez swoją nazwę informują klienta, jaka jest ich polityka inwestycyjna. Inne za punkt odniesienia do porównań wyników (benchmark) przyjęły...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9206

Wydanie: 9206

Spis treści
Zamów abonament