Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Triada i Sky Club w nowym wydaniu

12 kwietnia 2012 | Projekt wakacje
źródło: materiały prasowe

Agnieszka Dral, wiceprezes Zarządu Sky Club sp. z o.o.

W ostatnich miesiącach znane na polskim rynku biura podróży Sky Club i Triada wprowadziły szereg zmian organizacyjnych, których celem było zwiększenie efektywności działań i konkurencyjności oferty. Dzięki tym zmianom, dziś rezerwując urlop z katalogu „Triada" lub „Sky Club", możemy być pewni, że lato spędzimy ze sprawdzonym biurem, które zorganizuje nam wypoczynek dopięty na ostatni guzik.

Od czego zaczęły się zmiany w dawnej grupie Triada i jaki był ich cel?

Do 16 września 2011 roku w ramach dawnej Grupy Kapitałowej Triada istniały trzy biura podróży i każde z nich oddzielnie organizowało wyjazdy dla swoich klientów, tj. kontraktowało miejsca w samolotach, hotelach itp. De facto więc w każdym z trzech biur (Triada, Sky Club i Terra Mare) siedział oddzielny zespół wykonujący te same zadania. Takie rozwiązanie nie było efektywne, nie tylko w rozumieniu wielkości zespołu, bo dobrych fachowców zawsze można właściwie zagospodarować, ale przede wszystkim w rezultacie końcowym, bo nasz potencjał nie był odzwierciedlony w tzw. efekcie skali. To była jedna z kwestii, którą należało zmienić w funkcjonowaniu całej grupy, i stąd idea połączenia funkcji touroperatorskich w jednym podmiocie zamiast trzech.

Co się więc zmieniło?

Od 16 września 2011 roku rolę jedynego organizatora wyjazdów, czyli...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9206

Wydanie: 9206

Spis treści
Zamów abonament