Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Haute couture ze Sky Club

12 kwietnia 2012 | Projekt wakacje
źródło: materiały prasowe

Harrods, Bicester Village, Oxford Street – te nazwy na każdego zakupoholika działają jak narkotyk. Miłośnik mody od razu skojarzy je ze stolicą stylu i tętniącymi życiem dzielnicami handlowymi – Londynem. Dla wielbicieli shoppingu stworzono program „Londyn – na zakupy!” pod marką Triada. Jest to absolutna nowość na polskim rynku turystycznym

M ówi się, że jeśli nie można czegoś kupić w Londynie, to prawdopodobnie ta rzecz  w ogóle nie istnieje. Dlatego właśnie stolica Wielkiej Brytanii przyciąga każdego roku tłumy turystów na zakupowe szaleństwo. Sky Club postanowił więc zaproponować swoim klientom wspólną podróż na Wyspy Brytyjskie. Podczas wyjątkowego programu „Londyn – na zakupy"! przez sześć dni klienci będą mogli odwiedzić ulubione miejsca zakupowiczów z całego świata i zobaczyć najbardziej znane atrakcje Londynu. Najbliższą okazją, aby skorzystać z tej oferty, będzie długi weekend czerwcowy (7 czerwca jest dniem wolnym od pracy).

– Program nastawiony na zakupy w Londynie to nowość nie tylko w...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9206

Wydanie: 9206

Spis treści
Zamów abonament