Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE
POPRZEDNI ARTYKUŁ Z WYDANIA NASTĘPNY ARTYKUŁ Z WYDANIA

Życie lubi zaskakiwać, ale nie użytkowników bankowości mobilnej

14 marca 2014 | e-Biznes
autor zdjęcia: Marek Raczkowski
źródło: Rzeczpospolita

Rynek | Aplikacje mobilne w coraz większym stopniu są pełnoprawną alternatywą dla tradycyjnych wersji systemu bankowości internetowej.

Aplikacja ING Banku Śląskiego – ING BankMobile – została pobrana prawie 440 tys. razy. Już tylko ta liczba pokazuje, że bankowość mobilna przestała być nowinką technologiczną i stała się powszechnym sposobem kontaktu z bankiem.

Banki stale rozwijają i wprowadzają nowe funkcje w swoich aplikacjach bankowości mobilnej. ING BankMobile pozwala m.in. na wykonanie przelewów, sprawdzenie stanu rachunków bieżących i oszczędnościowych, historii transakcji kartą oraz kursów walut, a także spłatę karty kredytowej i doładowanie telefonu. Dodatkowym udogodnieniem dla przedsiębiorców jest możliwość wykonywania przelewów na rachunki ZUS, urzędów skarbowych i innych instytucji podatkowych.

Mniej popularny telefon czy system przestaje być barierą w korzystaniu z bankowości mobilnej. W lutym bank opublikował wersję ING BankMobile na telefony z systemem BlackBerry 10. Oznacza to, że jest już ona dostępna na wszystkich czterech najpopularniejszych systemach mobilnych w Polsce, czyli także na Android, iOS,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
POPRZEDNI ARTYKUŁ Z WYDANIA NASTĘPNY ARTYKUŁ Z WYDANIA
Wydanie: 9788

Wydanie: 9788

Spis treści
Zamów abonament