Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Sprzedaż energii i gazu może być dobrym biznesem

23 maja 2014 | Energia i biznes
Piotr Ostaszewski, prezes spółki Energia dla Firm
źródło: materiały prasowe
Piotr Ostaszewski, prezes spółki Energia dla Firm

W I kwartale 2014 r.  dział handlowy spółki Energia dla Firm potroił sprzedaż w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim. Z roku na rok znaczą coraz więcej na energetycznym rynku, pokonują własne rekordy. Dla tej firmy nie ma targetów niemożliwych, a klienci zostają z nimi na lata. To rynkowy ewenement.

Energia dla Firm, koncentrując się na segmencie odbiorcy biznesowego, pokazała, że obrót energią i gazem może być bardzo dobrym biznesem. Po czterech latach działalności obsługują ponad 37 tys. punktów poboru energii, a ubiegły rok zamknęli ponad 300-milionowym przychodem. I chociaż świadomość, że możemy zmienić sprzedawcę energii elektrycznej nie jest u nas wiedzą powszechną, a firmy, które chcą na tym zarobić, powstają jak grzyby po deszczu, to Energia dla Firm, praktycznie od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija i utrzymuje prym wśród niezależnych sprzedawców energii. W ubiegłym roku w przetargach pokonali gigantów rynku, dając najlepsze oferty zarówno samorządom (np. miasto Radom), dużym przedsiębiorstwom czy... Pałacowi Kultury.

W jaki sposób osiąga się taką pozycję na mocno zdominowanym i wydaje...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9845

Wydanie: 9845

Spis treści

Biznes Trendy

Zamów abonament