Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Technologie wkraczają coraz wyraźniej na rynek eventów

05 września 2017 | Rzeczpospolita Cyfrowa
Firmy dzielą budżety na nowe formy dotarcia do klienta
źródło: Rzeczpospolita
Firmy dzielą budżety na nowe formy dotarcia do klienta

Firmowe wydarzenia wymagają oprawy | Rzutnik i pokaz prezentacji to za mało tekst powstał we współpracy z firmą VES

Technologie wkraczają w kolejne obszary życia i mamy z nimi do czynienia w coraz to nowych miejscach. Firmowe wydarzenia nie odstają od tego trendu. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić wydarzenie bez odpowiedniej oprawy świetlnej, treści prezentowanych na nośnikach multimedialnych i innych dodatkowych atrakcji.

Ponieważ nawet największe podmioty nie są w stanie zorganizować tego typu wydarzeń własnymi siłami, prężnie rozwija się rynek wyspecjalizowanych w takiej działalności firm.

Jak się wyróżnić

– Rynek techniki eventowej w Polsce jest bardzo rozdrobniony. Obecnie dostęp do nowych technologii dla wszystkich firm jest taki sam lub bardzo zbliżony. Aby wyróżnić się na rynku, należy nie tylko posiadać nowe produkty. Należy poszukiwać zupełnie nowych rozwiązań, kreować nowe pomysły realizacyjne, umiejętnie łączyć technologię z techniką sceniczną – mówi Zbigniew Klonowski, prezes Grupy TRIAS. Jej spółka VES od niemal 20 lat jest kluczowym graczem w tym segmencie rynku.

– Nie sztuką jest posiadanie nowego sprzętu. Ważne jest to, aby mieć zespół, który potrafi z niego kreatywnie korzystać i wydobywać z niego maksimum możliwości. Na naszym przykładzie widzimy, że połączenie zespołu specjalistów, ich wiedzy z nowinkami technologicznymi pozwala nam przełamywać utarte myślenie o technice eventowej – dodaje Zbigniew Klonowski.

Firma...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10844

Wydanie: 10844

Spis treści
Zamów abonament