Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Ćwierćwiecze broni w Kielcach

05 września 2017 | Ekonomia
W przeddzień otwarcia XXV MSPO, czyli 4 września, broń strzelecką i nowy sprzęt przemysł i MON zaprezentowały potencjalnym klientom podczas dynamicznych pokazów na poligonie Nowa Dęba.
autor zdjęcia: Roman Bosiacki
źródło: Fotorzepa
W przeddzień otwarcia XXV MSPO, czyli 4 września, broń strzelecką i nowy sprzęt przemysł i MON zaprezentowały potencjalnym klientom podczas dynamicznych pokazów na poligonie Nowa Dęba.

patronat „Rz" | Producenci rakiet, dronów wojskowych śmigłowców, okrętów podwodnych , ciężkiej artylerii i lekkiego sprzętu dla obrony terytorialnej od dziś kuszą armię w Kielcach. zbigniew lentowicz

 

600 wystawców wojskowego wyposażenia, w tym potentatów zbrojeniowych z 27 krajów, ściągnęła na organizowany po raz 25. jubileuszowy Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w stolicy ziemi świętokrzyskiej perspektywa biznesu związanego z intensywnym modernizowaniem polskiej armii i globalnym wyścigiem zbrojeń przyspieszającym jak zwykle w niespokojnych czasach.

Organizatorzy – Targi Kielce – oczekują na imprezie rekordowej liczby gości. W zeszłym roku wystawę odwiedziły 22 tysiące osób, w tym spodziewany jest frekwencyjny rekord. Z okazji jubileuszu MSPO gospodarze kuszą młodych entuzjastów specjalną prezentacją uzbrojenia w ramach dni otwartych pod hasłem Tysiąclecia Oręża Polskiego. Zaplanowano je na weekend, 9 i 10 września....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10844

Wydanie: 10844

Spis treści
Zamów abonament