Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

To, co najlepsze w logistyce i transporcie publicznym

06 listopada 2017 | Warsaw Bus i MT TSL
źródło: materiały prasowe
źródło: materiały prasowe

Od 21 do 23 marca 2018 r. w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie odbędą się równolegle dwie imprezy targowe o kluczowym znaczeniu dla branży transportowej i logistycznej – III edycja Targów Transportu Publicznego Warsaw Bus oraz druga edycja Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki.

Poprzednia edycja obu imprez, która odbyła się w marcu bieżącego roku, przyciągnęła łącznie 134 wystawców i 7880 profesjonalnych odwiedzających. Wystawy zajęły łącznie ponad 40 tysięcy metrów kwadratowych.

Premiery dla zwiedzających

Podczas premierowej edycji Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki swoją ofertę przedstawili czołowi producenci aut ciężarowych, dostawczych i naczep. Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki 2017 okazały się doskonałym wyborem. – Do ostatniej chwili wahaliśmy się, czy wziąć w nich udział, obawialiśmy się bowiem, że nie zdążymy sprowadzić nowej naczepy, którą chcieliśmy zaprezentować. Dziś wiemy, że była to trafiona decyzja, i jeszcze podczas pierwszej edycji zarezerwowaliśmy to samo miejsce wystawiennicze na kolejny rok, 2018. Dodatkowo rozszerzyliśmy je o kolejne miejsce dla naszej nowej, lekkiej naczepy podkontenerowej, którą pokażemy podczas najbliższej edycji targów MT TSL – sygnalizuje dyrektor operacyjny CIMC Vehicle Europe Michał Rzoska.

Nie zabrakło również przedstawicieli firm zajmujących się produkcją i dystrybucją części zamiennych, opon, smarów, płynów eksploatacyjnych, systemów telemetrycznych, sieci serwisów, kart paliwowych i oprogramowania dla transportu, operatorów giełd ładunków, przewoźników drogowych, a także...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10896

Wydanie: 10896

Spis treści
Zamów abonament