Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nie sposób się nudzić

16 stycznia 2018 | Życie Ziemi Podlaskiej | Grażyna Zawadka
Muzeum Ikon w Supraślu będzie jednym z punktów Supraskiego Karnawału Różnorodności.
autor zdjęcia: Adrian Grycuk
źródło: Muzeum Ikon
Muzeum Ikon w Supraślu będzie jednym z punktów Supraskiego Karnawału Różnorodności.

Szturm na zamek w Tykocinie, wizyta u Dziadka Mroza i spotkanie z folklorem w Supraślu – Podlasie dobrze przygotowało się na zimowe ferie.

– Ferii nie warto spędzać w domu. Nasze miejskie instytucje kultury i sportu zadbały, by czas spędzić ciekawie, w gronie rówieśników, i skorzystać z bogatej oferty – zachęca Urszula Mirończuk, rzeczniczka Urzędu Miasta Białystok. W stolicy Podlasia atrakcje dla młodszych i starszych przygotował m.in. Białostocki Ośrodek Kultury w ramach Akcji Zima, kino Forum, BOK – Centrum Ludwika Zamenhofa, Muzeum Wojska w Białymstoku, Muzeum Pamięci Sybiru, Galeria Arsenał czy Galeria im. Sleńdzińskich.

Atrakcją, której reklamować nie trzeba, jest Białostocki Teatr Lalek, gdzie będzie można obejrzeć m.in. „Straszną piątkę" i „Cudowną lampę Aladyna". Specjalną ofertę przygotował Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Trzy miejskie pływalnie zapraszają na kursy nauki i doskonalenia pływalnia. Z kolei amatorzy jazdy na łyżwach i nartach mogą się wybrać na lodowisko, i na Dojlidy, by spróbować sił w narciarstwie biegowym.

Szturm na zamek...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10952

Wydanie: 10952

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament