Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Inwestycje jak przy Piątej Alei

17 marca 2023 | Dodatki Jednodniowe | rp.pl

| Awangardowa architektura, odpowiedzialność za środowisko, wysoki standard wykonania oraz najwyższa jakość materiałów – butikowe inwestycje deweloperskie cieszą się coraz większym powodzeniem. Deweloperzy coraz odważniej więc podchodzą do prestiżowych projektów architektonicznych.

W Bydgoszczy powstaje osiedle, które ma zachęcić mieszkańców do aktywności sportowej. – Zaprojektowaliśmy otwartą i dostępną zabudowę, zwróconą w kierunku rzeki, która w naturalny sposób, bez żadnych barier, przenika się z zielonymi terenami nabrzeża Brdy, zapraszając do aktywnego spędzania czasu na łonie natury – tłumaczy deweloper.

Jak dodaje, tętniące życiem ścieżki rowerowe to widok, który z pewnością ucieszy nie tylko samych mieszkańców, ale też władze miasta, mające motywację, by z każdym rokiem rozbudowywać sieć komunikacyjną dla aktywnych bydgoszczan. – Z pewnością brakuje nam jeszcze nieco do pomysłowości Szwajcarów z miasta Berno, którzy w sezonie letnim spływają z pracy do domu rzeką Aare – mówi.

Również w Warszawie powstał projekt budowy dwunastu lokali mieszkalnych, funkcjonalnie usytuowanych w jednym budynku wielorodzinnym. O...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12523

Wydanie: 12523

Spis treści
Zamów abonament