Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Ranking zmienił nasz rynek

17 marca 2023 | Prawo co dnia | Szymon Cydzik

Ścigając się w byciu dobrym, wszyscy stajemy się lepsi – mówi Włodzimierz Chróścik, prezes KRRP.

Ranking Kancelarii Prawniczych to źródło wiedzy dla prawników wewnętrznych poszukujących obsługi zewnętrznej. A co mogą na udziale w nim zyskać same kancelarie?

Ranking Kancelarii „Rz” stał się na tyle stałym i ważnym elementem prawniczego krajobrazu, że dla wiodących podmiotów nieobecność w nim stanowiłaby wręcz stratę. Mam również poczucie, że konkurencja i mierzalność efektywności – różnie rozumianej – sprzyjają jakości. Jeśli ścigamy się w byciu dobrym, to wszyscy stajemy się lepsi. Katalog korzyści jest tutaj oczywisty i bogaty. Przede wszystkim budowa albo utrzymanie wizerunku kancelarii jako renomo-wanego i cenionego gracza na rynku. Wizerunek taki w dużej mierze przekłada się na nowy biznes, pozyskiwanie nowych klientów, zwiększanie przychodów. Poza tym miejsce w rankingu to w niektórych aspektach działalności swego rodzaju papierek lakmusowy – kancelaria otrzymuje w ten sposób informację zwrotną o swojej pozycji na rynku.

Z pewnością służy to też „employer brandingowi” – wysoko notowane...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12523

Wydanie: 12523

Spis treści
Zamów abonament