Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Innowacje wkraczają na rynek

26 maja 2023 | Ekonomia i rynek | rp.pl
autor zdjęcia: mat. pras.
źródło: Rzeczpospolita

Inwestorzy poszukują innowacyjnych rozwiązań. Demo Day jest właśnie takim miejscem, w którym możemy pokazać to, co w naszym odczuciu jest najbardziej kompletne i komercjalizowalne w krótkim czasie – mówi Remigiusz Kopoczek, wiceprezes Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Jakiego rodzaju wydarzeniem jest Innovatorium?

To cykliczne wydarzenie organizowane przez Grupę Badawczą Łukasiewicz, którego trzecia edycja odbędzie się 20 czerwca w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Innovatorium jest poświęcone obszarowi B+R w Polsce, w oparciu o procesy badawcze prowadzone przez nasze instytuty, choć obecne są też inne podmioty. To prezentacja naszych dokonań, współpracy z przemysłem, ale organizujemy również roundtables, spotkania ekspertów w dziedzinie biznesu, dyskutujemy na temat kierunków rozwoju, badań czy wdrożeń, które planujemy w najbliższym czasie.

Podczas Innovatorium mamy również imprezę towarzyszącą, czyli Demo Day. Co to za wydarzenie?

Demo Day jest finałem działań związanych z Akceleratorem Łukasiewicza, czyli z wewnętrznym konkursem Łukasiewicza, w którym wyłaniamy najlepsze projekty badawcze o największym potencjale komercyjnym. Zespoły, które kwalifikują się do Demo Day, przechodzą cały cykl szkoleń w celu przygotowania profesjonalnej prezentacji dla potencjalnych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12580

Wydanie: 12580

Spis treści

Reklama

Zamów abonament