Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowy opel frontera

06 marca 1995 | Nauka i Technika | AJ

Genewskie premiery

Nowy opel frontera

Salon Genewski będzie okazją do zaprezentowania nowej wersji samochodu rekreacyjnego opel frontera. Od czasu premiery w październiku 1991 roku zyskał on dużą popularność na wielu rynkach i jest obecnie najlepiej sprzedającym się samochodem tego typu w Europie. W nowej wersji znacznie zmodernizowano zawieszenie i układ hamulcowy, wprowadzono także dwa zupełnie nowe silniki.

Opel Frontera, którego montaż odbywa się w Wielkiej Brytanii w firmie IBC Vehicles, przewodzi na europejskim rynku tzw. samochodów rekreacyjnych (recreational vehicle) , łączących w sobie cechy samochodu osobowego i wozu terenowego. Produkowany jest w dwu wersjach. Pierwsza z nich to dwudrzwiowy model Sport, którego nabywcami są na ogół młode, samotne i dobrze sytuowane osoby lub młode małżeństwa, używające go do celów rekreacyjno-rozrywkowych. Drugi model to czterodrzwiowa, o większym rozstawie osi, frontera wagon, która może wygodnie pomieścić pięć dorosłych osób. Jej nabywcy...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 421

Spis treści
Zamów abonament