Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Miasteczko pełne zdrowia i urody

24 kwietnia 2006 | Dodatek Rzeczpospolitej | EP
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

ROZMOWA Miasteczko pełne zdrowia i urody Rozmowa z dr Wojciechem Gucmą, prezesem zarządu Zakładu Leczniczego Uzdrowisko Nałęczów SA W Nałęczowie łatwo natknąć się na ponadstuletnią zabudowę zdrojową (c) ZAKŁAD LECZNICZY UZDROWISKO NAŁĘCZÓW SA Plan Parku Zdrojowego z zaznaczonymi sanatoriami i obiektami uzdrowiskowymi (c) WWW.NALECZOW.COM.PL dr Wojciech Gucma, zapewnia, że oprócz lekarzy w Nałęczowie serce leczy niepowtarzalny klimat (c) RAFAŁ GUZ Rz: Jesteście państwo pierwszym sprywatyzowanym uzdrowiskiem?

dr Wojciech Gucma : I jak dotąd jedynym w Polsce. Był spory lęk przed prywatyzacją. Uznaliśmy jednak, że nie można żyć dalej w ciągłym zagrożeniu bankructwem, brakiem pieniędzy, zbyt niskimi kontraktami. Borykaliśmy się przecież z takimi samymi problemami, z jakimi do dziś boryka się cała służba zdrowia. W latach 1997 - 1998 zaczęliśmy szukać szansy dla uzdrowiska. Potrzebowaliśmy pieniędzy na rozwój. Jedynym sposobem ich zdobycia była prywatyzacja. Dziś mamy tego dobre efekty. Jesteśmy przy tym jednym z niewielu - może...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3822

Spis treści
Zamów abonament