Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Spa w pakietach tematycznych

24 kwietnia 2006 | Dodatek Rzeczpospolitej | EP
źródło: Nieznane

ROZMOWA Spa w pakietach tematycznych Rozmowa z Jean Francois Jolivaltem, dyrektor do spraw rozwoju Zakładu Leczniczego Uzdrowisko Nałęczów SA Jean Francois Jolivalt, od gości z zagranicy woli Polaków, którym oferuje przede wszystkim wysoką jakość usług (c) ZAKŁAD LECZNICZY UZDROWISKO NAŁĘCZÓW SA Rz: W Uzdrowisku Nałęczów wiele ostatnio się zmieniło. Czym przyciąga ono klientów?

Jean Francois Jolivalt - Mamy bazę, jaką nikt poza nami w Polsce nie dysponuje, a cena za pobyt jest optymalna. Pakiet w naszej ofercie to hotel, dobra restauracja z lekkim i wyszukanym menu, bo większość naszych gości chciałaby stracić zbędne kilogramy oraz zabiegi: masaże, hydromasaże, aquaaerobic, masaże aquatonic, bicze szkockie. Zabiegi spa znacznie wykraczają poza kosmetykę. Goście, którzy przyjeżdżają do nas mają do wyboru pakiety tematyczne, na przykład: "Twoje plecy", "Lekkie stopy", "Po porodzie", "Weekend dla pań", "Weekend dla panów", "Tydzień w raju z kosmetyką". W programie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3822

Spis treści
Zamów abonament