Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Mieszkania zamiast placu zabaw

24 kwietnia 2006 | Nieruchomości, budownictwo | DK
źródło: Nieznane

WAWER Właściciele domów z Agrestowej sprzeciwiają się inwestycji TBS Wawer Mieszkania zamiast placu zabaw Właściciele domków jednorodzinnych na osiedlu Miedzeszyn protestują przeciwko budowie bloków po sąsiedzku. Inwestor - TBS Wawer - tłumaczy, że zmienił projekt, aby nie zakłócać prywatności mieszkańców Blok TBS ma powstać na działce między prywatnymi domami (po lewej stronie na zdjęciu) a wcześniej postawionymi budynkami wielorodzinnymi (po prawej stronie) (c) JERZY DUDEK

Kilka lat temu mieszkańcy osiedla Miedzeszyn w Wawrze wpadli na pomysł budowy placu zabaw dla swoich pociech. Wybrali niemal pusty teren na działce znajdującej się przy ul. Agrestowej i Żwanowieckiej. Złożyli wniosek o pozwolenie na budowę małego ogródka jordanowskiego. Choć - jak twierdzą sami mieszkańcy - urzędnicy patrzyli łaskawym okiem na ich plany, ostatecznie przedsięwzięcie pozostało w sferze marzeń.

Między domami

Dziś wiadomo, że zamiast placu zabaw powstanie blok z parkingiem. Wybuduje go Towarzystwo Budownictwa...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3822

Spis treści
Zamów abonament