Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W Poznaniu budują najskromniej

24 kwietnia 2006 | Nieruchomości, budownictwo | BK
źródło: Nieznane

ROZMOWA Ceny apartamentów w dużych miastach - skąd różnice w ofertach deweloperów W Poznaniu budują najskromniej Rozmowa z Pawłem Sztejterem, partnerem w Reas Konsulting, firmie doradzającej deweloperom Paweł Sztejter (c) RAFAŁ GUZ Rz: Gdzie najlepiej rozwija się rynek apartamentów w Polsce?

Paweł Sztejter, partner w Reas Konsulting, firmie doradzającej deweloperom: O ile na rynku warszawskim udział segmentu apartamentowego od kilku lat wynosi trzy do pięciu procent, o tyle w czterech pozostałych miastach, czyli w Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu, ten segment zaczyna się dopiero pojawiać.

Wyraźnie widać, że poza stolicą rynkiem, na którym segment apartamentów rozwija się najszybciej, jest Kraków. Jest to drugi po Warszawie rynek, w którym w tej chwili obserwujemy najszybszy wzrost cen, największy przyrost liczby oddawanych mieszkań i wartości rynku, i największe zainteresowanie inwestorów, którzy planują...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3822

Spis treści
Zamów abonament