Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

"Wszystko dobrze sprzedane"

03 kwietnia 1996 | Ekonomia | SS

Do redakcji

"Wszystko dobrze sprzedane"

W "Rzeczpospolitej" nr 63 z 14 marca 1996 r. ukazał się artykuł "Wszystko sprzedane. Handel polską miedzią" autorstwa Rafała Bubnickiego i Danuty Walewskiej. Autorzy, donosząc o rezygnacji p. Adama Dujczyńskiego z funkcji szefa londyńskiej spółki KGHM Polish Copper Ltd. , przy okazji poruszają sprawę zmian w handlu polską miedzią i kwestie związane z prywatyzacją Polskiej Miedzi.

(. .. ) Zarząd KGHM Polska Miedź SA w pierwszej połowie ubiegłego roku podjął działania zmierzające do odzyskania suwerenności decyzyjnej w zakresie handlu własnymi produktami i to zarówno na rynkach zagranicznych, jak i na rynku krajowym w sposób zapewniający maksymalną efektywność obrotów handlowych.

W ramach realizacji powyższych zadań w czerwcu 1995 r. nastąpiła likwidacja stanowiska pełnomocnika zarządu ds. handlu imarketingu z równoczesnym odwołaniem z tego stanowiska p. Adama...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 716

Spis treści
Zamów abonament