Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

03 kwietnia 1996 | Moja Kariera | EB

PRACA DLA SPECJALISTY

Informacje

Zarządzanie

Zarząd firmy Naftobudowa-Holding SA w Krakowie poszukuje prezesów do czterech wchodzących w skład tego holdingu spółek: Zakładu Budowlano-Montażowego w Jaśle oraz w Tarnowie, Zakładu Produkcji Metalowej w Jaśle i Zakładu Sprzętu i Transportu w Krakowie. Doświadczonego w zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcji zwierzęcej menedżera, na stanowisku dyrektora farm, zatrudni firma Farm Frites Poland SA z Lęborka. Jeden z narodowych funduszy inwestycyjnych poszukuje kompetentnej osoby na stanowisko członka zarządu. Fundacja Prywatyzacji szuka prezesa do poprowadzenia projektu finansowanego z funduszu PHARE.

Marketing

Spółka giełdowa E. Wedel chce zatrudnić brand managera (szefa linii produktu) zco najmniej 2-letnim doświadczeniem w marketingu. Master Foods Polska z siedzibą w Sochaczewie poszukuje menedżera grupy produktów. Fabryka...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 716

Spis treści
Zamów abonament