Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Przysmaki nad jeziorami

03 kwietnia 1996 | Gazeta | ZM

Turystyczne atrakcje nad jeziorami

Przysmaki nad jeziorami

Targi nie miewają teraz dobrej prasy. Jest ich tak dużo, niemal więcej niż dni w roku (? !) Kąśliwe uwagi nie omijają targów turystycznych. Tyczasem IV Międzynarodowe Targi Turystyczne INFATOUR -- MAZURY'96 w Olsztynie nie dały powodu do złośliwości. Hala "Uranii" pomieściła ponad stu wystawców i o wiele więcej gości.

Przybywa atrakcji turystycznych w regionie np. spływ kajakowy Łyną do Bałtyku koło Kaliningradu. Ale o tych i innych atrakcjach Warmii i Mazur można się dowiedzieć, praktycznie na całym świecie, za pomocą międzynarodowej sieci informatycznej Internet po wywołaniu kodu "http: (home, pol. , pl. ) (polska/ olsztyn tur. htm. ). Kto nie ma komputera może zasięgnąć szczegółowej informacji w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Polskiej Agencji Promocji Turystyki w Olsztynie (ul. Grunwaldzka 15/ 13 tel. 0-89-272807) , którego kierownictwo jest bardzo rzutkie i energiczne.

Konferencję prasową na targach poprzedziła przyjemna dla wszystkich ceremonia wręczenia przez wojewodę olsztyńskiego atestów na "Najzdrowszą żywność Warmii i Mazur". Atesty te są potwierdzeniem jakości produktów odpowiadających międzynarodowym normom i wymagniom...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 716

Spis treści
Zamów abonament