Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Drugi dzień w górę

14 stycznia 2016 | Ekonomia
Obroty na całym rynku wyniosły w środę 824 mln złotych, co – jak na ostatnie czasy – jest całkiem  dobrym wynikiem. Aż 80-proc. udział w wartości obrotów miały spółki z WIG20.
źródło: Rzeczpospolita
Obroty na całym rynku wyniosły w środę 824 mln złotych, co – jak na ostatnie czasy – jest całkiem dobrym wynikiem. Aż 80-proc. udział w wartości obrotów miały spółki z WIG20.

WIG20 wzrósł w środę o 1,3 proc. Indeks największych spółek kontynuuje korektę po spadkach.

piotr za­jąc

Więk­szość giełd eu­ro­pej­skich roz­po­czę­ła śro­dę od zwy­żek. Nie­miec­ki DAX rósł ra­no o 1,3 proc., fran­cu­ski CA­C40 o 1,5 proc., a wę­gier­ski BUX i cze­ski PX o 0,4 proc. Na­stro­je by­ły po­kło­siem do­brych wie­ści z Chin. Oka­za­ło się bo­wiem, że da­ne o han­dlu za­gra­nicz­nym by­ły lep­sze od ocze­ki­wań (wy­ższy bi­lans i mniej­szy spa­dek eks­por­tu i im­por­tu). I choć in­deks Shan­ghai Com­po­si­te za­koń­czył se­sję po­nad 2-proc. spad­kiem, to Hang Seng...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10343

Wydanie: 10343

Spis treści
Zamów abonament