Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Biuro na miarę potrzeb

11 września 2017 | Dobra Firma
Biura nowej generacji są atrakcyjnym rozwiązaniem dla małych firm.
źródło: Cube Centre
Biura nowej generacji są atrakcyjnym rozwiązaniem dla małych firm.
źródło: Cube Centre

Nowoczesne przestrzenie biznesowe w dobrych lokalizacjach są poszukiwane przez małe spółki. Biura serwisowane przeżywają prawdziwe oblężenie.

anna czyżewska

Dobrze wyposażone pomieszczenia na dłuższy wynajem na wyłączność to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy na starcie nie chcą wiązać się długoterminowymi umowami, wysokim czynszem i kaucją. Oferta dla firm wchodzących na rynek jest coraz bogatsza. Elastyczność, przystępne ceny i dostosowanie do potrzeb klienta to największe zalety tymczasowych lokali biznesowych.

Prestiżowy adres

Dynamicznie rosnąca liczba start-upów sprzyja powstawaniu nowych biur do wynajęcia w atrakcyjnych lokalizacjach. Właściciele dużych fabryk o ugruntowanej pozycji, zatrudniający setki osób, też potrzebują miejsca, będącego dobrą wizytówką firmy, do spotkań z partnerami i klientami. Zdecydowanie największy wybór oferują Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Katowice i Lublin. Powierzchnie w najbardziej reprezentacyjnych obiektach w biznesowych strefach miast nie są już zarezerwowane wyłącznie dla dużych instytucji i korporacji. Niewielkie biura są rozchwytywane przez podmioty jednoosobowe i małe firmy – najczęściej do kilkunastu osób – które nie akceptują warunków tradycyjnego, samodzielnego najmu. Powiększenie zespołu z dnia na dzień nie stanowi problemu – biuro dostosowuje się do zmieniających się potrzeb. Klienci mogą liczyć na pełne wyposażenie, profesjonalną obsługę recepcyjną i sekretarską oraz dostęp do sal...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10849

Wydanie: 10849

Spis treści
Zamów abonament