Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Walka o nagrody wciąż trwa

18 października 2017 | Ekonomia

Termin zgłoszeń do konkursu Polski Produkt Przyszłości został przedłużony do 20 października – informuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Polski Produkt Przyszłości to konkurs, w którym można wywalczyć sporą nagrodę, czyli grant do 100 tys. zł z przeznaczeniem na rozwój, promocję lub umiędzynarodowienie produktu. PARP organizuje konkurs już po raz 20. W dotychczasowych edycjach zgłoszono ponad 800 innowacyjnych projektów, a kapituła nagrodziła 49 projektów i przyznała ponad 100 wyróżnień.

W konkursie brać mogą udział jednostki naukowe, przedsiębiorcy i konsorcja jednostek naukowych z przedsiębiorcami, prowadzące działalność na terenie Polski. Ich propozycje oceniane są w trzech odrębnych kategoriach. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przedstawienie nowego, innowacyjnego produktu. Takiego, który został doprowadzony co najmniej do etapu prac wdrożeniowych lub został wdrożony do produkcji maks. 24 miesiące temu.

Pierwotnie wnioski do konkursu można było składać do 6 października, teraz PARP przedłużyła termin do 20 października. ©℗ —acw

Więcej informacji:

www.parp.gov.pl/konkursppp

Wydanie: 10881

Wydanie: 10881

Spis treści
Zamów abonament