Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Ubezpieczyciel uchroni przed groźnymi dronami

05 grudnia 2017 | Rzeczpospolita Cyfrowa
PZU chce udostępnić swoim klientom system antydronowy, który pozwoli monitorować potencjalne niebezpiecze- -ństwa  wywołane  przez sterowane statki powietrzne
źródło: Adobe
PZU chce udostępnić swoim klientom system antydronowy, który pozwoli monitorować potencjalne niebezpiecze- -ństwa wywołane przez sterowane statki powietrzne

finanse PZU kończy prace nad systemem antydronowym dla klientów korporacyjnych. Będzie zabezpieczać przestrzeń powietrzną wokół dużych fabryk, elektrowni czy imprez masowych.

We wrześniu należąca do Grupy PZU spółka PZU Lab podpisała umowę o partnerstwie w programie Space3ac Intermodal Transportation z organizatorem programu – Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną. W ten sposób PZU Lab dołączył do akceleratora, w którym współpracuje z młodymi spółkami technologicznymi.

Zadaniem startupów uczestniczących w akceleratorze jest dostarczenie partnerom programu innowacyjnych rozwiązań stanowiących odpowiedzi na sformułowane przez nich wyzwania technologiczne i biznesowe.

Ochrona z powietrza

PZU Lab znalazł w akceleratorze ludzi, którzy podjęli się, między innymi, stworzenia mobilnego systemu do...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10920

Wydanie: 10920

Spis treści
Zamów abonament