Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Biznes niech zajmuje się biznesem

28 lutego 2018 | Druga strona
Niepokój izraelskich przedsiębiorców wiąże się przede wszystkim z tym, czy Polska zamierza wyjść z Unii Europejskiej Anna Langiewicz
źródło: materiały prasowe
Niepokój izraelskich przedsiębiorców wiąże się przede wszystkim z tym, czy Polska zamierza wyjść z Unii Europejskiej Anna Langiewicz

Anna langiewicz prezes Polsko-Izraelskiej Izby Gospodarczej

Rz: Minął miesiąc od początku politycznego spięcia między Tel Awiwem a Warszawą. Czy możemy w tej chwili powiedzieć, że te trudne stosunki polityczne odbijają się także na biznesie?

Anna Langiewicz: Trudno jest to zauważyć w odniesieniu do izraelskich przedsiębiorców już obecnych na naszym rynku i polskich przedsiębiorców współpracujących z Izraelem. Te kontakty niezmiennie trwają, bo podstawą relacji gospodarczych między naszymi krajami są przede wszystkim relacje osobiste. Natomiast nie potrafię powiedzieć, jaki obecna sytuacja polityczna może mieć wpływ na decyzje biznesowe przedsiębiorców, którzy chcieliby teraz takie kontakty nawiązywać.

Czy przedsiębiorcy...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10989

Wydanie: 10989

Spis treści

Monitor Księgowość i Podatki

Zamów abonament