Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowości w biurach, czyli wakacje z Draculą i Frankensteinem

11 czerwca 2019 | Wakacje z biurem podróży | Filip Frydrykiewicz, Marzena German
źródło: Shutterstock

oferta | Oman dla dorosłych, Lesbos dla dzieci, responsywna strona internetowa – dla wszystkich. 
Co nowego w tym sezonie oferują nam touroperatorzy?

 

Biura podróży w każdym roku starają się wprowadzać nowości do oferty. To nie tylko sposób na pozyskanie nowych klientów, ale też na utrzymanie dotychczasowych. Firmy turystyczne prześcigają się więc w wyszukiwaniu nowych kierunków, proponowaniu form odpoczywania, uatrakcyjniania pobytu czy ułatwianiu dotarcia do jego ofert. Wybraliśmy kilka przykładów na Lato 2019.

Największy polski touroperator, obchodzący w tym roku 30-lecie działalności, Itaka, przygotował nową odsłonę swoich Klubów Przyjaciół Itaki, których ma 37 w kilku krajach, najwięcej w Grecji. - Przygotowaliśmy autorski program oparty o fabułę filmu „Hotel Transylwania 3" - wyjaśnia wiceprezes Piotr Henicz. Motto, jakie przyświeca w tym roku zajęciom brzmi „Strasznie fajne animacje".

Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji związanych z bohaterami zabawnej kreskówki. "Gospodarz Hotelu Transylwania, czyli Drakula zaprosi dzieci do swojego hotelu, gdzie wraz z małym Denisem będą się uczyć magicznych sztuczek. Frankenstein będzie odkrywał muzyczne talenty, a Mumia Murray zabierze dzieci na wycieczkę do starożytnego Egiptu. Podróży i odkrywania świata będzie o wiele więcej za sprawą Johnnego, który nie rozstaje się ze swoim plecakiem podróżnika. Do podróżowania statkiem natomiast zaprosi dzieci Mavis. Dzieci będą się też przenosić do wymarzonej...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11378

Wydanie: 11378

Spis treści
Zamów abonament