Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informatycy na wagę złota

30 sierpnia 2019 | Studiuj u najlepszych

Na uczelniach | 
Studia podyplomowe to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje lub zmienić pracę.

 

Pracodawcy cenią pracowników, którzy inwestują w siebie i się rozwijają. Uczelnie mają mnóstwo ciekawych propozycji podyktowanych zmieniającymi się trendami na rynku. Przyszłościowym kierunkiem jest informatyka.

– Informatyczne studia podyplomowe dają szansę na zdobycie dodatkowych umiejętności, szczególnie wtedy, gdy wiemy, że w pracy przyda się nam znajomość konkretnego oprogramowania czy systemów. Pracodawcy najczęściej poszukują deweloperów Javy, specjalistów znających bazy danych i ekspertów cyberbezpieczeństwa – mówi Katarzyna Majewska z biura prasowego Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Ciekawe propozycje studiów podyplomowych z zakresu IT ma Szkoła Główna Handlowa. Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe to pierwsze i jedyne w Polsce studia o kompleksowym profilu w odniesieniu do blockchaina (DLT), inteligentnych kontraktów oraz podejmujące temat walut cyfrowych, w tym kryptowalut. Słuchacze zdobędą najbardziej aktualną wiedzę dotyczącą aspektów technicznych, biznesowych, ekonomiczno-finansowych oraz prawnych. Rok nauki kosztuje 7,6 tys. zł.

Dla osób zainteresowanych wykorzystaniem wartości biznesowej drzemiącej w coraz większych wolumenach danych z wszystkich obszarów gospodarki i poziomów zarządzania w SGH stworzono kierunek inżynieria danych –...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11445

Wydanie: 11445

Spis treści

Reklama

Zamów abonament