Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nasza praca to nie pogawędka przy kawie

28 października 2019 | Dodatki Jednodniowe
źródło: materiały prasowe

rozmowa | Jarosław Polak, dyrektor Ośrodka Szkolenia ACS.

 

Kto może pracować na lotnisku?

Jarosław Polak: To muszą być przede wszystkim osoby potrafiące pracować z ludźmi, a chcąc pracować w Straży Ochrony Lotniska lub na stanowiskach operatorów kontroli bezpieczeństwa, muszą spełnić również warunki formalne. Aspirując do pracy w tych formacjach, człowiek, oprócz wspomnianej umiejętności pracy z ludźmi — czyli pasażerami — musi potrafić pracować w zespole, mieć dużą odporność na stres i szybko podejmować decyzje. Kandydaci przechodzą wstępną weryfikację —najpierw psychologiczną, następnie test sprawności fizycznej. Na tym etapie rekrutacji weryfikację prowadzi Ośrodek Szkolenia ACS.

Czy może pan powiedzieć coś więcej o Ośrodku Szkolenia ACS?

Ośrodek Szkolenia ACS sp. z o.o. powstał pod koniec 2017 r., uzyskując uprawnienia niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego pod nr 1175 K., ze 100-proc. polskim kapitałem.

Ośrodek Szkolenia ACS to ludzie, nie miejsce, dlatego od samego początku dążyliśmy do pozyskania najlepszych trenerów, instruktorów i wykładowców. Nasz Ośrodek Szkolenia powstał z pasji ludzi, dla których w szkoleniu najważniejszy jest człowiek. O sobie mogę powiedzieć, że jestem szczęściarzem, któremu udało się ściągnąć mądrych profesjonalistów, którzy mimo innych planów i przeciwności cały czas tutaj pracują,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11495

Wydanie: 11495

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament