Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

ARP ogłasza święto technologii

26 listopada 2019 | Ekonomia i rynek
Wręczenie nagród Novitatis 2019. Od lewej: Bartosz Sokoliński (ARP), Dariusz Śliwowski (ARP), Anna Wójcicka (Warsaw Genomics), Grzegorz Pawlicki (PKO BP), Dagmara Krzesińska (KPI)  i Michał Szaniawski (POLSA)
źródło: materiały prasowe
Wręczenie nagród Novitatis 2019. Od lewej: Bartosz Sokoliński (ARP), Dariusz Śliwowski (ARP), Anna Wójcicka (Warsaw Genomics), Grzegorz Pawlicki (PKO BP), Dagmara Krzesińska (KPI) i Michał Szaniawski (POLSA)
Dariusz Śliwowski z ARP podkreślał znaczenie transferu wiedzy
źródło: materiały prasowe
Dariusz Śliwowski z ARP podkreślał znaczenie transferu wiedzy

Transfer technologii może być jednym z największych wynalazków ludzkości, uważają autorzy pomysłu proklamowania 21 listopada Międzynarodowym Dniem Transferu Technologii. materiał powstał
we współpracy z ARP

 

Goście z międzynarodowym doświadczeniem, działający dla największych polskich firm i startupów – dyrektorzy, eksperci, brokerzy technologii – wzięli udział w Forum Liderów Innowacji zorganizowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu (ARP). To pierwsza w Polsce konferencja poświęcona transferowi technologii. Uczestnicy wydarzenia dyskutowali o wyzwaniach związanych z wprowadzaniem innowacji i o wsparciu ich rozwoju.

Dzielić się wiedzą

– Rozwój naszego kraju nie jest możliwy bez stworzenia ekosystemów gospodarczych. Najlepiej ogólnokrajowych, sięgających od Bałtyku do Tatr. Wyspy rozwoju gospodarczego przechodzą do historii – mówił Dariusz Śliwowski, wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu, inaugurując Forum Liderów Innowacji.

– Liderami są dzisiaj kraje, w których z sukcesem wdrażany jest transfer...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11518

Wydanie: 11518

Spis treści

Nieprzypisane

Zamów abonament