Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

30 października 1998 | Świat | MT

DZIEŃ NA Ś WIECIE

Informacje

-- Wizyta w naszym kraju Jego Świątobliwości jest rozpatrywana jako bardzo prawdopodobna -- oświadczył w czwartek na konferencji prasowej w Mińsku minister spraw zagranicznych Białorusi Iwan Antonowicz. Była to pierwsza oficjalna reakcja władz białoruskich w tej sprawie. Szef dyplomacji białoruskiej poinformował, że władze w Mińsku "konsultują" się w tej kwestii z Rosją i Cerkwią prawosławną. Zaproszenie do złożenia wizyty na Białorusi wystosował w połowie października do Jana Pawła II kardynał Kazimierz Świątek, głowa Kościoła katolickiego na Białorusi. (PAP)

Przedstawiciele 54 państw Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie oraz przeszło stu organizacji międzynarodowych i pozarządowych uczestniczą w Warszawie w cyklicznym spotkaniu poświęconym przestrzeganiu praw człowieka w krajach OBWE. Podczas dwutygodniowej konferencji (26...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1531

Spis treści
Zamów abonament