Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Od nadmiaru głowa boli

30 października 1998 | Moje Pieniądze | AM

Dla zapracowanych i lubiących korzystać z nowoczesnychrozwiązań

Od nadmiaru głowa boli

"Masz przed sobą nowe millennium. Millennium, które przyniesie ci więcej, niż sięspodziewasz. Jest już blisko". Tak reklamuje swoją specjalną ofertę dla indywidualnych klientów BIG Banku. Niedawno o względy indywidualnych klientów zaczął zabiegać Bank Handlowy. Wcześniej swoje propozycje przedstawił Citibank. W powodzi ofert można się wręcz zagubić. Którą wybrać?

Każdy oczywiście wybiera to, co najbardziej odpowiada jego potrzebom. Jeden chce, by obsługa była tania, inny -- by dostęp do pieniędzy był możliwie łatwy, jeszcze innej osobie zależy przede wszystkim na dużym limicie kredytowym. Dzisiaj przygotowaliśmy porównanie ofert przeznaczonych zwłaszcza dla klientów, którzy są zapracowani, nie chcą w każdej sprawie biegać do oddziału, wolą załatwić wszystko przez telefon, a pieniądze pobrać z bankomatu lub zapłacić za zakupy kartą. Proponujemy więc przyjrzeć się rachunkom...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1531

Spis treści
Zamów abonament