Cztery małe wojny

02 kwietnia 2010 | Sport | Dział Sportowy

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe Ligi Europejskiej mogły się podobać. Bramek było sporo, wyniki nie wykluczają awansu żadnej drużyny.

Przebojem wieczoru miał być mecz w Lizbonie i był. Benfica przegrywała z Liverpoolem już od 9. minuty. Anglicy jednak nie utrzymali zwycięstwa. Najpierw stracili Ryana Babela (czerwona kartka), w drugiej połowie sędzia Jonas Eriksson dał gospodarzom dwa rzuty karne, oba wykorzystał Oscar Cardozo.

Rewanże 8 kwietnia.

>LIGA EUROPEJSKA – 1/4 finału. Pierwsze mecze: • Fulham – VfL Wolfsburg 2:1 (Zamora 59, Duff 63 – Madlung 89) • Hamburger SV – Standard Liege 2:1 (Petric 42-karny, Van Nistelrooy 45 – Mbokani 31) • FC Valencia – Atletico Madryt 2:2 (Fernandes 67, Villa 82 – Forlan 59, Lopez 72) • Benfica Lizbona – FC Liverpool 2:1 (Cardozo 59-karny, 79-karny – Agger 9).