Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

02 października 1996 | Moja Kariera | ML

PRACA DLA SPECJALISTY

Informacje

Zarządzanie

Rada nadzorcza Odlewni Żeliwa SA z Zawiercia poszukuje kandydata na stanowisko prezesa zarządu. Przyszły szef musi m. in. posiadać doświadczenie zawodowe i gotowość do podejmowania wyzwań. Warunki pracy i płacy do uzgodnienia. Agencja Celna SA z Gdańska również szuka prezesa zarządu z biegłą znajomością języka angielskiego bądź niemieckiego. Ministerstwo Przemysłu i Handlu ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora radomskiego Instytutu Technologii i Eksploatacji. Kandydaci muszą dostarczyć m. in. opinię z ostatnich pięciu lat pracy. To samo ministerstwo szuka również dyrektora do Centrum Badań i Promocji Ekorno w Łodzi. Tu wystarczą opinie z ostatnich trzech lat pracy.

Marketing i reklama

Honda Polska sp. z o. o zatrudni pracownika do działu marketingu. Wymagane m. in. wykształcenie wyższe oraz biegła znajomość języka angielskiego. Medicomp Communication, firma działająca w branży telekomunikacyjnej, szuka menedżera ds. marketingu. Ekspasz-Wyszków sp. z...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 875

Spis treści
Zamów abonament