Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Turystyczne hity sezonu zimowego

02 października 1996 | Gazeta | KP

Solidna Austria, egzotyczna Kenia, wulkaniczna Teneryfa

Turystyczne hity sezonu zimowego

Podczas zakończonych niedawno międzynarodowych targów turystycznych w Warszawie ponad 350 wystawców z 30 państw prezentowało swoje oferty na sezon zimowy i lato '97. O wzrastającej wciąż roli targów warszawskich świadczy obecność wielu zagranicznych wystawców, w tym m. in. po raz pierwszy z Pakistanu, Malty, Macedonii. Zagraniczni goście mieli okazję nawiązać bezpośrednie kontakty z polskimi kontrahentami, a także poznać oferty różnych biur podróży i poszczególnych regionów turystycznych. Na targach miały stoiska m. in. takie regiony jak Mazowsze, Małopolska Wschodnia, Mazury, Suwalszczyzna, Dolny Śląsk. Specjalną ofertę na swoje milenium zaprezentował Gdańsk.

Oferta polskich wystawców była równie atrakcyjna i profesjonalna jak gości zagranicznych. Nasze biura podróży wydają już bardzo ładne kolorowe katalogi i prospekty, w których są informacje nie tylko o...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 875

Spis treści
Zamów abonament