Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dotacje dla innowacyjnych małych i średnich firm

05 sierpnia 2016 | Prawo w biznesie

Zarząd województwa kujawsko--pomorskiego ogłosił konkurs w działaniu 1.6.2, które składa się na program regionalny. Na dofinansowanie projektów związanych z inwestycjami przeznaczono 30 mln euro, a wnioski o wsparcie będzie można składać od 19 września.

Konkurs w działaniu 1.6.2 „Dotacje dla innowacyjnych MSP" jest skierowany do mikro-, małych i średnich firm, które prowadzą działalność na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego lub zadeklarują rozpoczęcie na nim działalności (najpóźniej na dzień podpisania umowy o dofinansowanie).

Nabór wniosków prowadzony jest w podziale na dwa schematy i tylko od przedsiębiorcy, w tym przede wszystkim jego możliwości finansowych oraz skali zaplanowanej inwestycji, zależy wybór jednego z nich. Pierwszy obejmuje nabór wniosków dla projektów, w których koszty kwalifikowane nie przekraczają wartości miliona złotych. Drugi, odwrotnie. Dopuszcza tylko takie, w których te koszty przekraczają milion zł. W obu chodzi natomiast o to samo. Wsparcie rozwoju firm poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Takich, które pozwolą firmie wprowadzić na rynek nowy lub znacząco zmodyfikowany produkt, usprawnią...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10515

Wydanie: 10515

Spis treści
Zamów abonament