Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Ekscesy na szkoleniu

23 października 2017 | Kraj | Izabela Kacprzak

Na warsztatach w Wiśle miało dojść do próby gwałtu. Pilnujący na codzień więźniów funkcjonariusze sami mogą trafić za kraty.
źródło: AdobeStock
Na warsztatach w Wiśle miało dojść do próby gwałtu. Pilnujący na codzień więźniów funkcjonariusze sami mogą trafić za kraty.

Strażnicy więzienni zdemolowali ośrodek w Wiśle. Interweniowała policja.

Wezwaniem policji i wszczęciem prokuratorskiego śledztwa zakończyły się warsztaty antystresowe zorganizowane przez związki zawodowe funkcjonariuszy i pracowników więziennictwa. Dwie niezależne kontrole, które mają wyjaśnić przebieg zdarzeń w pensjonacie w Wiśle, wszczęło Ministerstwo Sprawiedliwości i Biuro Spraw Wewnętrznych Centralnego Zarządu Służby Więziennej – dowiedziała się „Rzeczpospolita".

Trzydniowe szkolenie z umiejętności radzenia sobie ze stresem dla funkcjonariuszy Służby Więziennej z całej Polski zorganizowały w ubiegły weekend w Wiśle branżowe związki zawodowe. Szkolenie odbywało się w ośrodku Ziemowit, który należy do Służby Więziennej, a zarządza nim zarząd okręgowy...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10885

Wydanie: 10885

Spis treści
Zamów abonament