Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W leasingu auto wraz z podróżą

29 czerwca 2018 | Ekonomia
Leasing auta z kartą hotelową to nowa oferta na polskim rynku finansowania pojazdów
źródło: materiały prasowe
Leasing auta z kartą hotelową to nowa oferta na polskim rynku finansowania pojazdów
źródło: materiały prasowe

finanse | Innowacyjne produkty będą coraz mocniej wpływać na wzrost konkurencyjności firm leasingowych w Polsce. PARTNEREM STRONY „RZECZ O LEASINGU" 
JEST IDEA GETIN LEASING rafał Wojski

Przedsiębiorcy coraz więcej podróżują. To efekt poprawiającej się koniunktury w gospodarce i rozszerzania międzynarodowej współpracy przez polskie firmy. A dla przedstawicieli biznesu, którzy zarówno do celów służbowych, jak i prywatnych wykorzystują samochód, pojawiają się oferty łączące finansowanie nabycia pojazdu z ułatwieniami właśnie w wyjazdach. Również zagranicznych, także z udziałem osób towarzyszących.

Innowacyjną na polskim rynku ofertą jest skierowana do biznesu propozycja Idea Getin Leasing (IGL). Spółka, która należy do liderów w finansowaniu samochodów osobowych, proponuje klientom program „Weź auto w podróż" wraz z kartą Travel Card dołączaną do finansowanego pojazdu. Według IGL to pierwsze i jedyne tego typu rozwiązanie na polskim rynku, które łączy konkurencyjne finansowanie samochodu osobowego lub motocykla z zachętą do podróżowania. Karta pozwala nieodpłatnie korzystać z noclegów w hotelach w całej Europie. Może być także wykorzystywana w Polsce. Tym bardziej że polepszająca się baza hotelowa, gdzie dynamika przyrostu liczby pokoi oraz powierzchni konferencyjnych należała w ub. r. do najwyższych w Europie Środkowo-Wschodniej, stała się kolejnym elementem napędzającym turystykę biznesową.

Travel Card otrzymuje bezpłatnie każdy klient, który w Idea Getin Leasing weźmie leasing bądź...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11089

Wydanie: 11089

Spis treści

Monitor wolniej przedsiębiorczości

Zamów abonament