Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Roche. Innowacje tworzymy w Polsce

05 września 2018 | Forum daily
Sala pobrań
źródło: Materiały Promocyjne
Sala pobrań

medycyna | Rozwój nauki, stymulacja polskiej gospodarki oraz transfer know- -how to główne założenia stworzonego przez firmę Roche Polska projektu „Nauka ratuje życie". MATERIAŁ PARTNERSKI FIRMY ROCHE

Działania realizowane w ramach tej inicjatywy mają na celu wprowadzenie nowej jakości i innowacyjnych rozwiązań w polskiej medycynie.

Historia Roche to ponad 100 lat ciągłych starań o poprawę sytuacji pacjentów. To właśnie w laboratoriach firmy Roche powstawały przełomowe terapie w zakresie zaburzeń stanu psychicznego, raka piersi, raka jelita, raka płuca, stwardnienia rozsianego czy też hemofilii, a także narodziły się idee wygodniejszych form podania leków czy też zupełnie nowych mechanizmów działania terapii biologicznych.

Działając na styku medycyny, farmacji i biotechnologii mamy przyjemność uczestniczyć w unikatowych, interdyscyplinarnych projektach...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11146

Wydanie: 11146

Spis treści
Zamów abonament