Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Pod ciężarem podaży

19 października 2018 | Ekonomia
Duży rozstrzał w wynikach blue chips  W ostatnich tygodniach CD Projekt – spółka, której kurs od debiutu wzrósł o ponad 1,7 tys. proc., zawodzi. W ciągu miesiąca akcje producenta gier spadły o ponad 18 proc.
źródło: Rzeczpospolita
Duży rozstrzał w wynikach blue chips W ostatnich tygodniach CD Projekt – spółka, której kurs od debiutu wzrósł o ponad 1,7 tys. proc., zawodzi. W ciągu miesiąca akcje producenta gier spadły o ponad 18 proc.

giełda | Czwartek przyniósł drugi z kolei dzień wyraźnej słabości kupujących. Piątek nie zapowiada się dobrze. Andrzej Pałasz

 

Po tym, jak zakończyła się sesja w środę (udane było tylko otwarcie), w czwartek trudno było mieć nadzieję, że WIG20 będzie rósł. Indeks blue chips w pierwszych minutach tracił już kilkanaście punktów, choć poziom przy ok. 2185 pkt zmobilizował byki. Udało się nawet na chwilę wyjść nad kreskę, jednak kolejne godziny handlu przypominały już grę do jednej bramki. WIG20 szybko...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11184

Wydanie: 11184

Spis treści

Monitor wolnej przedsiębiorczości

Zamów abonament