Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dobry gospodarz myśli do przodu

22 maja 2020 | Modernizacja roku
źródło: materiały prasowe
źródło: materiały prasowe

W tym roku, podczas XXIV edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku, aktywność inwestorów, wykonawców i projektantów przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów konkursu. Do rywalizacji przystąpiło ponad 400 inwestycji. Jak na trudny czas, w którym znalazł się cały świat, to bardzo dużo.

 

– Pandemia minie, świat nie stanął w miejscu – mówi Roman Pikuła, komisarz konkursu, prezes Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego. – Trzeba iść do przodu z przekonaniem, że okres stagnacji jest stanem przejściowym, który trzeba przezwyciężyć działaniem. Najważniejsze, abyśmy nie zmarnowali szans w trudnym czasie. Ważne będzie niebawem to, co przezwyciężyliśmy dziś. Gdy świat wróci do normalności, z dumą będziemy mogli chwalić się tym, co udało się zrobić, żeby nie poddać się stagnacji i nie popadać w...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11665

Wydanie: 11665

Spis treści

Reklama

Biznes

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament