Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowa jakość pracy leśników

22 maja 2020 | Modernizacja roku
źródło: materiały prasowe

Damnica. Nadleśnictwo Damnica ma nową siedzibę. Pomysł i paląca potrzeba wyprowadzenia się z dotych- czas zajmowanych pomieszczeń narodziły się osiem lat temu. Teraz leśnicy wreszcie pracują w dobrych warunkach.

 

– Poprzednia siedziba Nadleśnictwa Damnica mieściła się w jednym z wielu trzykondygnacyjnych bloków – mówi Beata Topolińska, nadleśniczy Nadleśnictwa Damnica. – Pomysł o wybudowaniu nowej siedziby zrodził się już w 2012 r., a budowa nowego biura okazała się koniecznością z uwagi na trudne lokalowe warunki pracy, brak przystosowania budynku do potrzeb osób z niepełnosprawnością, brak odpowiedniego parkingu dla interesantów, utrudniony dojazd do siedziby nadleśnictwa i brak możliwości spełnienia wszystkich wymogów związanych z przepisami przeciwpożarowymi oraz bhp.

W ramach realizacji powstał budynek biurowy, budynek garażowo-gospodarczy, chodniki, dojazdy, parkingi i zagospodarowanie terenu. Budynek biurowy jest parterowy, w całości podpiwniczony, z poddaszem użytkowym.

Na parterze zlokalizowane są pomieszczenia biurowe, socjalne z pełnym wyposażeniem oraz sanitarne. Na poddaszu również znajdują się pomieszczenia biurowe, sanitarne i...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum to wszystkie treści publikowane w "Rzeczpospolitej" od 1993 roku.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej" na miesiąc z rabatem 50%!

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11665

Wydanie: 11665

Spis treści

Reklama

Biznes

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament