Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowa jakość pracy leśników

22 maja 2020 | Modernizacja roku
źródło: materiały prasowe

Damnica. Nadleśnictwo Damnica ma nową siedzibę. Pomysł i paląca potrzeba wyprowadzenia się z dotych- czas zajmowanych pomieszczeń narodziły się osiem lat temu. Teraz leśnicy wreszcie pracują w dobrych warunkach.

 

– Poprzednia siedziba Nadleśnictwa Damnica mieściła się w jednym z wielu trzykondygnacyjnych bloków – mówi Beata Topolińska, nadleśniczy Nadleśnictwa Damnica. – Pomysł o wybudowaniu nowej siedziby zrodził się już w 2012 r., a budowa nowego biura okazała się koniecznością z uwagi na trudne lokalowe warunki pracy, brak przystosowania budynku do potrzeb osób z niepełnosprawnością, brak odpowiedniego parkingu dla interesantów, utrudniony dojazd do siedziby nadleśnictwa i brak możliwości spełnienia wszystkich wymogów związanych z przepisami przeciwpożarowymi oraz bhp.

W ramach realizacji powstał budynek biurowy, budynek garażowo-gospodarczy, chodniki, dojazdy, parkingi i zagospodarowanie terenu. Budynek biurowy jest parterowy, w całości podpiwniczony, z poddaszem użytkowym.

Na parterze zlokalizowane są pomieszczenia biurowe, socjalne z pełnym wyposażeniem oraz sanitarne. Na poddaszu również znajdują się pomieszczenia biurowe, sanitarne i...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11665

Wydanie: 11665

Spis treści

Reklama

Biznes

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament