Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Trzy kancelarie z najlepszymi stronami www

22 czerwca 2021 | Ranking Kancelarii | Michał Błazik
źródło: Rzeczpospolita

W 19. edycji rankingu kancelarii prawniczych już po raz czwarty wybieraliśmy najlepsze strony internetowe. Zwycięzcami w tej kategorii okazały się aż trzy kancelarie ex aequo: Kancelaria Radcy Prawnego Beata Strzyżowska z Poznania i dwie warszawskie, Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy oraz PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global.

 

Kapituła oceniająca w składzie: Joanna Parafianowicz, adwokat, redaktor portalu pokojadwokacki.pl, Michał Popiela, Court Watch Polska, Grzegorz Furgał, doradca Krajowej Rady Radców Prawnych, oraz Michał Błazik, szef działu prawo online „Rzeczpospolitej", miała do zbadania 135 stron internetowych kancelarii.

Ogólne założenia metodologii się nie zmieniły w porównaniu z poprzednim rokiem. We wstępnej selekcji odrzucono więc strony, które nie spełniają wymogów...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11993

Wydanie: 11993

Spis treści

Reklama

Zamów abonament