Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Doradca, konsultant i wsparcie innowacji

22 czerwca 2021 | Rzeczpospolita Cyfrowa | Barbara Mejssner
Wszelkie zmiany i innowacje wymagają indywidualnego podejścia opartego na zrozumieniu procesów w konkretnej organizacji
źródło: Shutterstock
Wszelkie zmiany i innowacje wymagają indywidualnego podejścia opartego na zrozumieniu procesów w konkretnej organizacji

Współpraca między dostawcą a użytkownikami systemów IT staje się bardziej efektywna i zindywidualizowana dzięki Service Delivery Executive.

W związku z cyfrową transformacją oraz rozwojem przedsiębiorstw potrzeby technologiczne rosną, więc wdrożone rozwiązania wymagają nie tylko właściwego utrzymania, ale także uzupełnień lub przebudowy. Firmy nie są w stanie śledzić wszelkich zmian na rynku IT i nie zawsze wiedzą, jakie narzędzia zastosować, by zaspokoić swoje potrzeby, ani o jakie elementy wzbogacić posiadane już systemy, bo zwłaszcza w przypadku wielkich producentów nowe funkcjonalności dodawane są bardzo często.

Ponieważ każda firma jest inna i każde wdrożenie systemu informatycznego jest jak odcisk palca – niepowtarzalne, to również droga ich cyfrowego rozwoju będzie się różnić. Dlatego też wszelkie zmiany i innowacje wymagają indywidualnego podejścia opartego na zrozumieniu procesów w konkretnej organizacji. Dedykowani konsultanci przydzielani przez dostawców rozwiązań IT do klienta rozwiązują co prawda problemy techniczne, ale ich rolą nie jest planowanie rozwoju i doradztwo. Zatem firmom potrzebna jest osoba, która nie tylko doskonale zna wdrożone...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11993

Wydanie: 11993

Spis treści

Reklama

Zamów abonament