Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wille Tercja w Konstancinie-Jeziornie, czyli jak tchnąć życie w obiekt mieszkaniowy z historią

23 czerwca 2022 | Rynek nieruchomości | rp.pl

Trzy apartamentowce przy ul. Dworskiej 13 w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą kupił i zrewitalizował krakowski inwestor Mix Group. Wille Tercja prezentują się w nowej luksusowej odsłonie.

Z akup nieruchomości w Konstancinie-Jeziornie przez Mix Group nie był przypadkowy. Mamy duże doświadczenie w rewitalizacji nieruchomości – podkreśla Jadwiga Wiśniowska, prezes Mix Group. – Obserwujemy, że obecnie ciekawe obiekty z historią zostają często zapomniane, a tkanka miejska jest przepełniona nowymi inwestycjami o jakości niekoniecznie oczekiwanej przez nabywców. Dlatego projekty rewitalizacji budynków zyskują coraz większe zainteresowanie. Wpisują się też w aktualne trendy proekologiczne – zwraca uwagę.

Do zakupu podwarszawskich Willi Tercja skłoniły krakowskiego inwestora takie atuty, jak doskonała lokalizacja, wyjątkowy klimat i ponadczasowa architektura.

Na rodzimym krakowskim rynku deweloper – Mix Group – jest znany od wielu lat z projektów rewitalizacji budynków o różnym charakterze. Przekształca je w funkcjonalne obiekty biurowe. Także podwarszawski projekt dewelopera Wille Tercja w nowej odsłonie to oferta, obok której nie można przejść obojętnie.

Gruntowna rewitalizacja

Inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Dworskiej 13 w Konstancinie-Jeziornie to wyjątkowy kompleks trzech budynków z 12 luksusowymi apartamentami o powierzchni od 150 do 340 mkw. Ciekawy charakter budynków, nawiązujący do historycznej willowej zabudowy Konstancina, skłonił Mix Group do podjęcia szeregu działań inwestycyjnych, w tym również...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12299

Wydanie: 12299

Spis treści
Zamów abonament