Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Miasto na 36 zdjęciach

17 czerwca 2011 | Po godzinach | Antonina Rogala
autor zdjęcia: Darek Golik
źródło: Fotorzepa

Bzik za Bzika: Weź aparat i chodź!, wstęp wolny, niedziela (19.06): ul. Mokotowska 55, godz. 14 – 19; ul. Kruczkowskiego 3B, godz. 13 – 18, rezerwacje: e-mail: bzikzabzika@gmail.com (z zaznaczeniem warsztatów, w których chce się uczestniczyć)

Jak dzięki prostym trikom zrobić dobre zdjęcie każdym aparatem? Organizatorzy akcji Bzik za Bzika z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę" pomogą amatorom fotografowania znaleźć odpowiedź na to pytanie. Zapraszają ich na warsztaty w formie spaceru ulicami miasta.

„Weź aparat i chodź" – namawiają chętnych. A opiekę nad dwiema grupami, jakie z nich powstaną, powierzą młodym warszawskim fotografom, Krzysztofowi Pacholakowi i Karolowi Grygorukowi. Pierwszy poprowadzi spacer ulicami Mokotowa. „Stwórz swój fotoesej o Warszawie. Pokaż swoje miasto na 36 zdjęciach" – tak Pacholak przedstawia program spaceru. Ale żeby dostać się do jego grupy, trzeba w zgłoszeniu odpowiedzieć na pytanie: „Za co kochasz to miasto?".

Z kolei Karol Grygoruk przekonuje: „Chodź i znajdź pomysł na swoje zdjęcia. Weź aparat i fotografuj to, co interesuje cię najbardziej". I zanim zaprosi chętnych na wędrówkę ulicami Powiśla czeka na wyjaśnienie: „Dlaczego chcesz uczestniczyć w warsztatach i czym się zajmujesz?".

 

Brak okładki

Wydanie: 8956

Spis treści
Zamów abonament