Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W skrócie

20 listopada 2014 | Ciekawa ekonomia

NIERUCHOMOŚCI

W ciągu roku hektar ziemi rolnej podrożał o ok. 2,7 tys. zł, czyli o 12,4 proc. W III kw. br. państwowe grunty rolne kosztowały średnio 24,6 tys. zł za hektar, tj. o ponad 1 tys. więcej niż trzy miesiące wcześniej – podała Agencja Nieruchomości Rolnych. Cena 1 hektara najwyższa była w Wielkopolskiem – 38,6 tys. zł, a najniższa w woj. świętokrzyskim – 13, 9 tys. zł.

—ak

BANKI

Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz – to hasło kolejnej części akcji społecznej ostrzegającej przed beztroskim braniem pożyczek. Chociaż maksymalne oprocentowanie pożyczek wynosi obecnie 12 proc., to wiele firm oferuje produkty, których rzeczywista roczna stopa oprocentowania może przekraczać tysiące procent. Dlatego też nierozważne podpisanie umowy o „szybką i łatwą pożyczkę" może prowadzić do utraty dorobku całego życia. Na stronie internetowej kampanii www.zanim-podpiszesz.pl można zapoznać się...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9996

Wydanie: 9996

Spis treści
Zamów abonament